
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний
28 125 ₴
22 725 ₴
- В наявності
- Код: TML-1200-pino-patagonia
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний — стильний і практичний розкладний стіл із глянцевою керамічною стільницею кольору "патагонія". Цей відтінок надає столу елегантного вигляду завдяки природним прожилкам, що поєднують нейтральні кольори.
Кераміка в кольорі патагонія з природними прожилками виглядає розкішно та елегантно, а чорна металева основа додає контрасту, підкреслюючи сучасний стиль. Це поєднання створює враження витонченості та елегантності.
Боковий механізм розкладки дозволяє збільшити довжину стільниці з 180 см до 240 см, забезпечуючи більше місця для гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світлий мармур |
| Колір | Мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1800 мм |
| Вага | 94 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 90 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 94 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 240 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Механізм розкладки | боковий |
| Довжина, см | 180 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 22 725 ₴










