
Керамічний стіл TM-85 ребекка грей + сірий
15 705 ₴
12 555 ₴
- В наявності
- Код: TM-85-rebecca-grey/grey
Відтінок Ребекка грей є вишуканим і стильним відтінком сірого, який додає елегантності і стриманої розкоші в інтер'єрі. Цей колір, іноді також називають "сірий графіт", має особливий шарм і універсальність, що робить його популярним вибором для меблів та декору.
Цей відтінок сірого відмінно поєднується з різними кольоровими палітрами, будучи ідеальним фоном для яскравих акцентів або концентрації на інших елементах декору.
Завдяки своїй нейтральності, цей колір легко поєднується з різними матеріалами і текстурами, що робить його практичним і універсальним вибором.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Вага | 43 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка + МДФ |
| Форма | овальні |
| Ширина, см | 75 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 43.6 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 140 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | глянцева кераміка + МДФ |
| Довжина, см | 110 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 12 555 ₴










