-19%


Обідній керамічний стіл TM-110 ребекка грей + сірий
5 805 ₴
4 725 ₴
- В наявності
- Код: TM-110-rebecca-grey
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відтінок «Ребекка Грей» — це глибокий і насичений сірий, який надає столу строгу елегантність і сучасність. Гладке, глянцеве покриття створює ефект дзеркальної поверхні, що робить стіл візуально більш просторим і світлим.
Гладка глянцева кераміка не тільки виглядає стильно, але й легко очищається від забруднень, не вигоряє на сонці і не боїться перепадів температур. Вона додає столу вишуканості та сучасного шарму.
Метал пофарбований у колір, який гармонійно поєднується з керамічною стільницею, створюючи єдине ціле.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ребекка Грей |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 25.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 60 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 25.2 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 110 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 4 725 ₴










