
Обідній керамічний стіл TM-110 білий мармур + білий
5 805 ₴
- Менше 2 од.
- Код: TM-110-white-marble
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл у кольорі "білий мармур" є елегантним і сучасним рішенням для будь-якого інтер'єру. Цей колір імітує натуральний мармур з його характерною текстурою і відтінками, надаючи столу розкішний і витончений вигляд. Білий колір освіжає простір і створює світлу та чисту атмосферу.
Матова кераміка забезпечує довговічність та стійкість до подряпин, а також легкість у догляді. Матова поверхня не відбиває світло і надає столу стриманий, але елегантний вигляд.
Класична форма стола робить його універсальним для різних стилів інтер'єру і типів приміщень, будь то кухня, столова або офіс.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 25.2 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 60 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 25.2 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 110 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 5 805 ₴










