Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Софа розкладна "Сантіно" сріблястий — це стильне поєднання сучасного дизайну, практичності та комфорту. Її витончений сріблястий відтінок додає інтер’єру нотки елегантності та легкості, гармонійно вписуючись у будь-який простір.
Прямі лінії конструкції підкреслюють мінімалістичний стиль, а механізм розкладки "клік-кляк" дозволяє легко трансформувати софу у просторе спальне місце розміром 185×110 см. Сидіння наповнене макроволокном та пінополіуретаном, що забезпечує оптимальний баланс м’якості та підтримки, роблячи її ідеальною як для денного відпочинку, так і для нічного сну.
"Сантіно" сріблястий — це ідеальне рішення для тих, хто шукає поєднання стилю, функціональності та домашнього затишку.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | Вверх |
| Механізм трансформації спального місця | Клік-кляк |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Комплектація знімним чохлом | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота сидіння | 41 см |
| Висота посадкової частини дивана | 41 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота підлокітників | Ні |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 185 см |
| Ширина спального місця | 110 см |
| Висота від підлоги | 41 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Перина | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | прямі |
| Висота, см | 84 |
| Вага (кг) | 45.5 |
| Ширина сидіння, см | 185 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 85 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Матеріал каркаса | масив дерева, фанера |
| Матеріал основи | Дерево |
| Висота до сидіння, см | 41 |
| Механізм розкладки | клік-кляк |
| Спальне місце, см | 185*110 |
| Наповнювач сидіння | макроволокно, пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 7 260 ₴








