
Стіл обідній T-325 каса вайт + білий
6 975 ₴
- В наявності
- Код: T-325-kasa-white/ white
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільниця виконана з матової кераміки кольору Каса Вайт, що імітує натуральний білий мармур. Цей відтінок надає столу елегантний і сучасний вигляд, а матова поверхня не відбиває світло, що допомагає створити спокійну і затишну атмосферу.
Кругла форма стільниці діаметром 90 см робить стіл ідеальним для невеликих обідніх зон або кухонь. Така форма сприяє комфортному спілкуванню і дозволяє розмістити за столом більше людей у порівнянні з прямокутними столами.
Кераміка є дуже стійкою до подряпин, плям та інших пошкоджень. Легкість у догляді – просто протирати поверхню вологою серветкою.
Діаметр 90 см робить стіл ідеальним для невеликих кухонь, їдалень або кавових зон. Він не займає багато місця, але достатній для комфортного розміщення 2-4 осіб.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Діаметр | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка |
| Форма | круглі |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 24.8 |
| Діаметр, см | 90 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 6 975 ₴




