
Керамічний стіл TM-84 каса вайт + сірий
15 255 ₴
- В наявності
- Код: TM-84-casa-white/ grey
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каса вайт - цей колір додає столу сучасний та елегантний вигляд, який легко поєднується з різними інтер'єрними рішеннями, роблячи його стильним акцентом у вашій кімнаті.
Класична прямокутна форма столу забезпечує максимальну практичність і зручність у використанні, підходячи для будь-яких приміщень.
Стіл має розкладну конструкцію, що дозволяє збільшувати його розміри за потреби, забезпечуючи більше місця для гостей або сімейних обідів.
Зручний автоматичний механізм розкладки дозволяє легко та швидко збільшити довжину столу з 110 см до 140 см всього за кілька секунд.
Цей стіл стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру, забезпечуючи комфорт, функціональність та естетичне задоволення.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Каса Вайт |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Вага | 47 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка, глянцеве МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 75 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 47 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 140 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | глянцева кераміка, глянцеве МДФ |
| Довжина, см | 110 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 15 255 ₴










