
Обідній керамічний стіл TM-100 білий мармур + чорний
5 805 ₴
- В наявності
- Код: TM-100-white-marble
Матова керамічна стільниця є стійкою до подряпин і легко чиститься. Вона не відбиває світло, тому не залишає видимих слідів від пальців чи плям. Це робить стіл зручним у догляді, що важливо для повсякденного використання.
Прямокутна форма столу дозволяє легко вписати його в різні інтер'єри, будь то кухня, їдальня або вітальня. Чорні ніжки додають сучасності і легко поєднуються з іншими кольорами та матеріалами в приміщенні.
Не розкладні столи ідеально підходять для тих, хто цінує стабільність, простоту в догляді і елегантність у дизайні, а також шукає довговічне і надійне рішення для свого інтер’єру.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Вага | 32 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 70 |
| Висота, см | 75 |
| Вага (кг) | 32 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 130 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 5 805 ₴










