
Керамічний стіл TM-87-1 айс грей + чорний
14 625 ₴
- В наявності
- Код: TM-87-1-ice-grey
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький стіл у кухні може бути ідеальним рішенням для невеликих кухонь або кухонних зон у студійних квартирах. Він може використовуватися для їжі, приготування їжі або як робоча поверхня.
В невеликих вітальнях або гостьових кімнатах, де не потрібно великого обіднього столу, компактний стіл може бути використаний як місце для гри, читання або навіть як робоче місце.
В невеликих офісах або кабінетах, де потрібне робоче місце, але обмежений простір, маленький стіл може бути ідеальним рішенням для розміщення комп'ютера, ноутбука та інших робочих предметів.
Невеликі столи також можуть бути використані на балконах або терасах для відпочинку, вечірніх закусок або невеликих сімейних обідів під відкритим небом.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Айс Грей |
| Колір | Айс Грей |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Вага | 42 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + матове МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 75 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 42 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 120 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | матова кераміка + матове МДФ |
| Довжина, см | 90 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 14 625 ₴










