
Керамічний стіл TM-76 чорний онікс + чорний
17 055 ₴
- В наявності
- Код: TM-76-black-onix/black
Чорний колір прекрасно гармонує з металевими елементами, такими як золото, срібло або латунь. Такі комбінації створюють розкішний і стильний вигляд інтер'єру.
В поєднанні з мінімалістичними елементами декору, які характеризуються простотою та чистотою ліній, чорний онікс створює атмосферу сучасності та елегантності.
Використання яскравих або насичених кольорів в поєднанні з чорним оніксом може створити цікаві контрастні акценти і привернути увагу до певних частин інтер'єру.
Узагальнюючи, колір "чорний онікс" може бути успішно поєднаний з різноманітними елементами інтер'єру, надаючи приміщенню елегантності, стилю та розкоші.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Черный Оникс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Вага | 57 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + матове МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 80 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 57 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 160 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | матова кераміка + матове МДФ |
| Довжина, см | 120 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 17 055 ₴










