Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл Т-300-11 смужка — це стильне та функціональне рішення для вашої кухні або їдальні. Його унікальний дизайн зі стільницею в молочному кольорі зі смужками створює оригінальний візуальний акцент, додаючи інтер’єру сучасності та легкості.
Стільниця виготовлена з гартованого скла з глянцевим покриттям, яке не лише забезпечує довговічність, але й додає привабливого блиску. Прямокутна форма стільниці дозволяє максимально раціонально використовувати простір, забезпечуючи комфортне розміщення за столом.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Молочний |
| Колір | Молочний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Молочний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 29 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцеве гартоване скло |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 60 |
| Висота, см | 75 |
| Вага (кг) | 29 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 110 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 2 107 ₴




